Rádi bychom přiblížili dívkám, které nemají zkušenosti s prací tanečnice, co tato práce obnáší, co je dobré vědět před nástupem do práce a další užitečné informace.

Začátečnice jsou vítané, musí mít ale vkusnou postavu, sympatický vzhled a schopnost komunikovat s lidmi. V případě tanečnic je nutné mít především vlohy k tanci a odvahu ukázat všem pod pódiem, co ve vás je . Tato práce je sice finančně lákavá, ale také fyzicky a psychicky náročná, proto ji dívky nepodceňujte a rozhodně ji neberte jako pracovní dovolenou.

Nejčastěji se dívky ptají co je konzumace drinku. V žádném případě nejde o žádné poskytování erotických služeb. Klienti si vaši společnost kupují tím, že vás zvou na drink, z kterého pak máte provizi. Úkolem dívek je dělat společnost návštěvníkům, bavit se s nimi, tančit a zpříjemňovat jim pobyt v podniku. Dále dívky mají možnost dalších výdělků z tance u stolu a privátních tanců. Soukromý tanec je jen pro určitého klienta na zakázku buď u jeho stolu nebo v oddělených privátních prostorech. Tably a priváty jsou vždy striptease na jednu písničku. Dívky musí být elegantně oblečené do sexy šatů, minisukní a obuvi na vysokém podpatku. Nutností je být vždy vkusně nalíčená a oblečená.

Práce u nás je naprosto bezpečná. Podnik bere v úvahu, že nové dívky potřebují několik dní k aklimatizaci a na zaučení. Prvním krokem k získaní práce je zaslaní aktuální fotografie a informací o vás. Na základě těchto informací vám pomůžeme zajistit nejlevněji způsob dopravy k nám. Pokud k sobě máte kamarádku tak zajistíme, aby jste pracovaly a bydlely společně. Nutné je aby jste obě vyhovovaly požadavkům klubu.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, kontaktujte nás, rádi Vám vše objasníme.

Tento týden hraje: DJ Luky DJ Lerry DJ Ondra DJ Pavel